Таксі "RoyalTAXI" - цілодобове радіо-таксі міста Івано-Франківська. Телефонуючи у нашу службу таксі Ви отримаєте якісне та швидке перевезення! Також ви будете приємно здивовані нашими тарифами та швидкістю подачі авто. У нас найнижчі тарифи умісті!

 

  • Пасажирскі перевезення

Викликаючи Івано-Франківська радіо-таксі "RoyalTAXI" Ви можете бути впевненими, що потрапите у потрібне місце вчасно, а поїздка буде якісною та безпечною. Наші привітні водії в найкоротші терміни виконають Ваше замовлення, а наші тарифи справлять на Вас дуже хороше враження.

Таксі "RoyalTAXI" - комфорт, якість, швидкість, безпека!

 

  • Вантажні перевезення

Разом із таксі "RoyalTAXI" у Івано-Франківську Ви можете перевезти Ваш вантаж, вартує лише уточнити нашому диспетчеру габарити вантажу та пункт призначення поїздки і він одразу назве Вам вартість проїзду. Ви можете бути впевненими, що наші водії подбають про безпеку поїздки та збереження Вашого вантажу.

 

  • Бізнес послуги

Івано-Франківське таксі "RoyalTAXI" пропонує своїм клієнтам якісну послугу "Кур'єр". Просто зателефонуйте і наш водій виконає для вас функції кур'єра. Він із всією відповідальністю доставить Ваш вантаж, дбаючи про швидкість та безпеку виконання замовлення.

 

  • Святкові послуги

Таксі "RoyalTAXI" у Івано-Франківську пропонує своїм клієнтам замовлення авто VIP класу. Ці автомобілі оснащені всім необхідним для забезпечення максимально комфортної та безпечної поїздки. Ідеальна чистота салону у будь-яку погоду, правильне оснащення салону дозволить Вам розслабитись та спокійно вирішувати важливі ваші справи. Сучасна система навігації та досвідчені водії допоможуть вам своєчасно доїхати до будь-якої точки міста.